Prodloužená záruka

Nabízíme možnost prodloužit si záruku na rám na 3 roky (bezplatně) nebo na 5 let (za poplatek):

 

  • Prodloužená záruka se poskytuje na rám kola zakoupeného od autorizovaného maloobchodního prodejce kol Superior, který je schopen poskytnout odpovídající záruční a pozáruční servis. Seznam autorizovaných prodejců naleznete zde.
  • Prodloužená záruka se vztahuje na rámy z kolekce 2014 a novější.  Rozšíření záruky se vztahuje na výrobní vady rámu a jeho zpracování, nevztahuje se na povrchovou úpravu rámu, jeho příslušenství.
  • Rozšíření záruky platí pouze pro prvního majitele zakoupeného kola (není možné ji převést na kohokoli jiného), po registraci na této stránce.
  • Registrace musí být provedena do 14. dní ode dne nákupu kola a registrované údaje musí být shodné s údaji na záručním listě kola. 
  • Uplatnění reklamace je podmíněno pravidelnou kontrolou rámu v autorizovaném servisu SUPERIOR a to vždy minimálně alespoň jednou za kalendářní rok. Prvním dnem se počítá datum koupi kola. Potvrzení o řádných servisních prohlídkách musí být zaznamenáno do tabulky na záručním listu (předposlední strana návodu k obsluze). Bez tohoto dokumentu o řádných servisních prohlídkách nelze záruku na kolo uplatnit. Náklady na servisní prohlídky si hradí každý zákazník sám.

3-letá záruka

Prodlouženou 3-letou záruku na rám si zákazník sjedná vyplněním formuláře níže. Po vyplnění formuláře systém zákazníkovi automaticky odešle na uvedenou adresu elektronický mail potvrzující platnost záruky kola.

Podmínkou platnosti 3-leté záruky je nutnost kolo alespoň jedenkrát ročně servisovat v autorizovaném servisu Superior. Pouze prodejny označené jako autorizovaný prodejce Superior na webu značky jsou oprávněné provádět záruční servis kola. V případě oprávněného nároku na reklamaci prodejce bezplatně nahradí zákazníkovi rám, který byl předmětem reklamace.

Prvním dnem platnosti prodloužené záruky se počítá datum koupení kola, ne datum registrace záruky prostřednictvím webu.

Plus icon

+ Hledejte kód na spodní straně rámu

Úspěch!

Požadavek byl přijat.

Zadat novou záruku

Prosím počkejte

5-LETÁ ZÁRUKA

5-letou záruku na rámy si sjednáte se svým prodejcem SUPERIOR. Tato záruka je zpoplatněna částkou 1 375 KČ za duralové rámy a 2 750 KČ za karbonové a celoodpružené rámy.

JAK UPLATNIT PRODLOUŽENOU 5-LETOU ZÁRUKU

  • Prodejce záruku na rám zákazníkovi osobně zaregistruje přes zaheslovanou sekci na webové stránce Superior.
  • Prodejce a zákazník obdrží po připsání dané částky na účet automatický email, který potvrzuje platnost prodloužené 5-ti leté záruky na rám. Provedením registrace se prodejce automaticky zavazuje k tomu, že v případě jakýchkoli potíží zákazníkovi rám bezplatně vymění (v případě uznání práva na reklamaci).
  • Podmínkou platnosti 5-leté záruky je nutnost kolo alespoň jedenkrát do roka servisovat v autorizovaném servisu Superior. Pouze prodejny označené jako autorizovaný prodejce Superior na webu značky jsou oprávněné provádět záruční servis kola. V případě oprávněného nároku na reklamaci prodejce bezplatně nahradí zákazníkovi rám, který byl předmětem reklamace.
  • Prvním dnem platnosti prodloužené záruky se počítá datum koupení kola, ne datum registrace záruky prostřednictvím webu.
Vstup pro prodejce